Jak przygotować się do wizyty w komorze normobarycznej

Sesja w komorze Normobaris jest w pełni bezpieczna i nie trzeba się do niej przygotowywać w szczególny sposób. Mimo wszystko troszcząc się o dobro i komfort naszych klientów pragniemy zasugerować kilka rozwiązań, które pomogą Państwu czuć się bardziej komfortowo i w pełni korzystać z czasu spędzonego w komorze.

Zachęcamy do zabrania ze sobą butów na zmianę (kapcie, klapki). Gdyby zdecydowali się Państwo na pozostanie w swoim obuwiu, dysponujemy foliowymi nakładkami na buty.

Czas spędzony w komorze, to świetny moment na chwilę wyciszenia i relaksu, dlatego gorąco polecamy zabrać ze sobą książkę lub czasopisma, aby w móc w spokoju poświęcić się ulubionej lekturze.

Zarówno w poczekalni jak i w samej komorze posiadamy dostęp do sieci bezprzewodowej. Mając na względzie komfort wszystkich klientów, bardzo prosimy o zabranie ze sobą słuchawek oraz wyciszenie urządzeń mobilnych.

Nie zalecamy picia alkoholu, ani napojów gazowanych przez co najmniej 4 godziny przed sesją w komorze. Zachęcamy do spożycia lekkostrawnego posiłku około godziny przed wizytą.

W pomieszczeniu znajduje się toaleta oraz nieograniczony dostęp do pitnej wody nasyconej wodorem.

Jeśli mają Państwo pytania, czy chcieliby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat samej komory i planowania wizyt, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Czym jest woda redox?

Czym jest woda redox?

Woda redox, inaczej nazywana wodą wodorowaną, wodorową lub wodą bogatą w wodór (HRW- hydrogen-rich water), to woda, do której dodano dodatkowe molekuły wodoru w postaci gazu. Wodór to bezbarwny, pozbawiony zapachu, nietoksyczny gaz, który przyłącza się do większych...

Normobaria we wspomaganiu leczenia cukrzycy

Normobaria we wspomaganiu leczenia cukrzycy

Cukrzyca, określana jest jako przewlekła choroba metaboliczna o niezwykle podstępnym przebiegu wynikająca z zaburzonego wydzielania lub działania insuliny produkowanej przez trzustkę. Wiele osób chorych na cukrzycę typu 2 nie jest świadoma jakie spustoszenie potrafi...

Komora normobaryczna, a hiperbaryczna

Komora normobaryczna, a hiperbaryczna

Obserwacje dotyczące pozytywnego wpływu wyższego ciśnienia barycznego na organizm, doprowadziły do powstania hiperbarycznej terapii tlenowej, a dalej normobarii. Obie praktyki polegają na zastosowaniu wyższego ciśnienia barycznego w celu lepszego dotlenienia tkanek...

Komora normobaryczna w walce z depresją

Komora normobaryczna w walce z depresją

Depresja jest chorobą, która może dotknąć każdego i w każdym wieku. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jest to najczęściej spotykane zaburzenie psychiczne. Statystyki wskazują, że z tym problemem zmaga się około 1,5 mln Polaków. Przewiduje się, że do 2030 roku...