Normobaria

Komora normobaryczna to pomieszczenie, w którym utrzymywane są najkorzystniejsze warunki dla naszego zdrowia. Ciśnienie (do 1500 hPa), zawartość dwutlenku węgla (ok. 2%), wodoru (ok. 0,5%) oraz tlenu (ok. 40%) to gwarancja optymalnego dotlenienia organizmu.

 

Tego rodzaju tlenoterapia ma jedną podstawową zaletę — jest całkowicie bezinwazyjna, a co za tym idzie w pełni bezpieczna. Przebywanie w pomieszczeniu, gdzie osiągnięto stan normobarii, może wspomóc leczenie wszelkiego rodzaju dolegliwości i urazów.

 

Podwyższone ciśnienie pomaga w regeneracji organizmu, a także — co najważniejsze — pobudza proces produkcji komórek macierzystych. Precyzyjnie ustalona zawartość tlenu oraz dwutlenku węgla skutecznie dotlenia tkanki, a wodór cząsteczkowy pozwala zwalczać rodniki hydroksylowe, przyczyniające się do procesów starzenia.

Komora normobaryczna

Normobaria jest możliwa do osiągnięcia wyłącznie w kontrolowanych warunkach. Specjalne komory służące do tego celu wyposażone są w szereg udogodnień takich jak wygodne fotele, TV, Wi-Fi, toaleta, a także opcjonalna strefa VIP Room oddzielona od głównej części. Dodatkowo udostępniamy Państwu nielimitowany dostęp do specjalistycznej wody nasyconej wodorem-Red-OX. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto choć raz odwiedzi nasze komory normobaryczne, doceni ich najwyższej klasy wykonanie.

Twórcą technologii normobarycznej jest Dr Jan Pokrywka. To autorytet, który dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z tego powodu jesteśmy dumni, że objął komory Normobaris swoim patronatem, mając stały wgląd w utrzymywane w nich parametry.

Normobaria — Twój sposób na zdrowie

Wielu ludzi powtarza, że chciałoby popracować nad swoim zdrowiem, kondycją, czy zadbać o urodę. Nie wiedzą jednak, jak się za to zabrać, a przecież lepszy styl życia jest na wyciągnięcie ręki. Pomożemy Ci go odkryć. Wizyty w komorze normobarycznej Normobaris wspierają regenerację organizmu w ponad 100 różnych schorzeniach, po urazach i operacjach. Proponowane sesje wspomagają sportowców po intensywnym wysiłku, a także tych, którzy chcą w naturalny sposób podkręcić możliwości swojego organizmu.

 

Przebywanie w stanie normobarii, a co za tym idzie, maksymalne dotlenienie wpływa na zahamowanie procesów starzenia i stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz elastyny. Wszystko po to, by zachować młody i piękny wygląd na jak najdłużej. Zaufaj nam, a pomożemy Ci w osiągnięciu wszystkich celów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Chcemy pomóc Ci w osiągnięciu wszystkich celów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Normobaria

Komora normobaryczna to pomieszczenie, w którym utrzymywane są warunki najbardziej sprzyjające życiu i zdrowiu człowieka. Ciśnienie (do 1500hPa), zawartość dwutlenku węgla (ok. 2%), wodoru (ok. 0,5%) oraz tlenu (ok. 40%) tworzą możliwości dla optymalnego dotlenienia organizmu. Tlenoterapia stosowana w naszej komorze jest bezinwazyjną, a jednocześnie niezwykle skuteczną metodą wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju dolegliwości zdrowotnych i urazów.

Podwyższone ciśnienie w komorze normobarycznej zwiększa ilość komórek macierzystych oraz pomaga w szybszej regeneracji organizmu. Podniesiona zawartość tlenu w połączeniu z większą zawartością dwutlenku węgla dużo skuteczniej dotlenia wszystkie tkanki niż w przypadku otaczającej nas atmosfery poza komorą. Wodór cząsteczkowy jako antyoksydant pozwala zwalczać rodniki hydroksylowe, które przyczyniają się do procesów starzenia.

powiekszający się obrazek
powiekszający się obrazek
powiekszający się obrazek
powiekszający się obrazek

Komora normobaryczna

Komfort pobytu zapewniają wygodne fotele, TV, Wi-Fi, toaleta oraz opcjonalna strefa VIP Room oddzielona od głównej części. Podczas sesji mają Państwo dostęp do nieograniczonej ilości specjalnej wody nasyconej wodorem-Red-OX.

Twórcą technologii normobarycznej jest Dr Jan Pokrywka. Dysponując ogromną wiedzą i doświadczeniem objął komory Normobaris swoim patronatem, mając stały wgląd w parametry utrzymywane w naszych komorach.

Wielu ludzi powtarza, że chciałoby popracować nad swoim zdrowiem, kondycją, lepszym stylem życia czy urodą, ale nie wiedzą, jak się za to zabrać. Jesteśmy od tego, żeby w tym pomóc.

Wizyty w komorze normobarycznej Normobaris wspierają regenerację organizmu w ponad 100 różnych schorzeniach, po urazach i operacjach. Sesje u nas wspomagają sportowców po intensywnym wysiłku, a także tych, którzy chcą w naturalny sposób podkręcić możliwości swojego organizmu. Dotlenienie wpływa na zahamowanie procesów starzenia i stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny. Wszystko po to, by zachować młody i piękny wygląd na jak najdłużej.

Chcemy pomóc Ci w osiągnięciu wszystkich celów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.