wnętrzne komory normobarycznej

Jak przygotować się do wizyty w komorze normobarycznej

Sesja w komorze normobarycznej Normobaris jest w pełni bezpieczna i nie trzeba się do niej przygotowywać w szczególny sposób. Mimo wszystko troszcząc się o dobro i komfort naszych klientów pragniemy zasugerować kilka rozwiązań, które pomogą Państwu czuć się bardziej komfortowo i w pełni korzystać z czasu spędzonego w komorze. 

Zachęcamy do zabrania ze sobą butów na zmianę (kapcie, klapki). Gdyby zdecydowali się Państwo na pozostanie w swoim obuwiu, dysponujemy foliowymi nakładkami na buty.

Czas spędzony w komorze, to świetny moment na chwilę wyciszenia i relaksu, dlatego gorąco polecamy zabrać ze sobą książkę lub czasopisma, aby w móc w spokoju poświęcić się ulubionej lekturze.

Zarówno w poczekalni jak i w samej komorze posiadamy dostęp do sieci bezprzewodowej. Mając na względzie komfort wszystkich klientów, bardzo prosimy o zabranie ze sobą słuchawek oraz wyciszenie urządzeń mobilnych.

Nie zalecamy picia alkoholu, ani napojów gazowanych przez co najmniej 4 godziny przed sesją w komorze. Zachęcamy do spożycia lekkostrawnego posiłku około godziny przed wizytą.

W pomieszczeniu znajduje się toaleta oraz nieograniczony dostęp do pitnej wody nasyconej wodorem.

Jeśli mają Państwo pytania, czy chcieliby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat samej komory i planowania wizyt, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top